ÖZSOY TARIM HAKKINDA

ÖZSOY TARIM ÜRÜNLERİ NAK. GID. GÜB. SAN. VE TİCARET LTD.ŞTİ.


1992 yılında Sakarya’nın Geyve ilçesinde Abdülkerim ve Recep ÖZSOY tarafından kurulan firmamız, Ömer ÖZSOY'un yönetime geçmesiyle birlikte 1998 yılında kurumsallaşarak ÖZSOY TARIM ÜRÜNLERİ NAK. GID. GÜB. SAN. VE TİCARET LTD.ŞTİ. adıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Şirketimiz Tahıl Grubu (Buğday, arpa, yulaf, fiğ, yağlık ayçekirdeği, beyaz ayçekirdeği) toptan ve perakende alım ve satımı yapan; bunun dışında Bakliyat çeşitleri, un çeşitleri, yağ çeşitleri, yem çeşitleri ve küspe çeşitleri (pancar, mısır, ayçiçeği) satış ticareti ile uğraşmaktadır.

Gübre sektöründe de Türkiye’nin lider üreticilerinden (GÜBRETAŞ-TOROS-BAGFAŞ) bayilikler alarak yıllık 3000 ton gübre satışı ile bölgemizdeki önemli bir pazar payını elinde bulundurmaktadır.

2010 Yılında Bölgedeki sektörde lider konumda olan Geyve Un Fabrika’sının %50 hissesini alarak un üretim sektöründe de atılım yapmıştır. Tesise ortak olduktan sonra kurumsallaşarak GEYVE UN VE YEM SAN. TİC.LTD. ŞTİ. adı altında Marka Tescili-Gıda üretim belgelerini alarak bölgedeki Pazar payını daha da artırmıştır.

Belgelerimiz

Belgelerimizi incelemek için tıklayınız.
Firmamız 25 yıllık ticari hayatı boyunca dürüst, kaliteli, ekonomik, araştırmacı, yenilikçi bir politika ve ticaret ahlaki gibi konularda daha da büyüyerek ve bu sayede sektörde yerini korumayı hedef seçmiştir.